Током невремена које се догодило у поподневним сатима 1. јуна 2026. године на територији града Чачка, услед пада дрвета дошло је до оштећења електро-ормана јавног осветљења на Градском бедему.
Стручна лица Јавног предузећа „Градац“, заједно са извођачем радова на одржавању система јавног осветљења, одмах су обезбедила лице места и уклонила оштећени електро-орман.
Поправка је у току и очекујемо да ће квар бити отклоњен у наредна два дана. У том периоду без јавног осветљења биће Градски бедем и Улица Богдана Теофиловића са споредним улицама.
Захваљујемо се грађанима на разумевању.


